Náš příběh – Na stopě kvality

MIRLAND s.r.o.
český výrobce kvalitního nábytku

Nábytek z masivu

interiéry pro vás

Vyrobíme krásný solitér, nebo se postaráme o celý interiér — vybavujeme rodinné domy, reprezentativní prostory, ale i restaurace, hotely a historické objekty.

Kde to začalo

Společnost MIRLAND funguje na českém trhu již od roku 1996 a za tuto dobu si vydobyla velmi silné renomé jako dodavatel a výrobce kvalitního nábytku a interiérových doplňků. Na začátku jsme byli jen obchodní firmou a to jen s jedním zaměstnancem. Postupem času se naše společnost začala rozrůstat a z důvodu našeho tlaku na kvalitu jsme se od roku 2004 stali i firmou výrobní. Naší prioritou je dlouhodobá péče o zákazníka. Samozřejmostí je poradenská činnost, spolupráce architekta při navrhování vybavení interiéru a vysoce vstřícný a individuální přístup k řešení Vašich požadavků. Dnes máme stabilní tým odborníků nejen v oblasti návrhů, ale také v dílnách a na montážích.

Pro vybavení Vašich interiérů Vám nabízíme nejen výrobu stále moderních replik historického nábytku a bytových doplňků, ale i krásný moderní designový nábytek od významných architektů a designérů. Vše pro Vás vyrábíme s takovou převahou ruční práce a s použitím klasických technologických postupů, že se každý kus stává originálem.

Tradiční výrobce a rodinná firma
Tradice, kvalita, ....

To nejlepší z oboru

Zakládáme si na precizním dílenském zpracování a vybraných materiálech. Vyrábíme nábytek, ze kterého se budete těšit desítky let.
Miroslav Landa

Naše filozofie


NA STOPĚ KVALITY

Pečlivě vybíráme materiály


Základem je výběr kvalitního dřeva. Na naše dodavatele klademe nemalé nároky, které se jim daří výborně plnit. Pracujeme jen s tím nejlepším materiálem.

Tradiční postupy


Čepování, cinkování a mnoho dalších technologických postupů výroby přetrvalo věky. Ctíme prověřené postupy, které dělají z každého kusu nábytku originál. Přijďte se podívat k nám do výroby, abychom Vám mohli představit náš tým i pracovní postupy, které používáme. Jsme hrdí na naši ruční práci a důraz na kvalitu a ekologičnost.

Prémiová kvalita


Výsledkem individuální péče v jednotlivých fázích je vysoká kvalita našich produktů. Pokud se nespokojíte s průměrem, dokážeme Vás potěšit jedinečným a kvalitním nábytkem. Nejen výroba, ale i montáž na místě u zákazníka je velmi důležitá, a proto ji vždy provádí mistr truhlář, který daný kus vyráběl.

V SOULADU S PŘÍRODOU


Necháváme se vést přírodou a zároveň ji respektujeme v každém kroku. Všechny povrchové úpravy, které používáme, jsou na ekologické bázi. V naší výrobě naleznete pouze biolaky a vodou ředitelné barvy. Vše samozřejmě certifikované. Také veškeré dřevo, z něhož vyrábíme, má certifikát o původu. Nábytkové spoje, jako jsou dřevěné kolíčky a lamely, tvoří nenahraditelnou součástí naší výroby. Moříme ručním vtíráním mořidla do dřeviny, stejným způsobem lakujeme. Žádné programovatelné stroje, za vším je u nás lidská ruka.

Mistr řemesla

Skutečný um nedokáží stroje, pouze lidská ruka. Jen tak lze vyrobit něco jedinečného s duší a energií. Ruční výroba vdechuje předmětům život a to je tajemství mistrů truhlářů. Pokud někdo krásu jedinečnosti dokáže vytvořit, tak tomu se říká Mistr řemesla.

Miroslav Landa

Domluvte si schůzku

Rádi Vás přivítáme u nás ve výrobě nebo, Váš interiér shlédneme u Vás na místě.
Nebo nám zavolejte přímo +420 777 700 870

Navštivte nás

Průmyslový areál Vazačka
Bělá pod Bezdězem

Výroba nábytku Mirland

Kontaktujte nás

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 777 700 870